سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۴:۳۹:۵۸

استاندار اصفهان: در ادوار گذشته دولت متأسفانه با ارائه گزارش های اغراق آمیز، صرفاً چهره اصفهان برخوردار به نمایش گذاشته شده است

استاندار اصفهان در نشست شورای برنامه ریزی استان با اشاره به ارائه آمار غیرواقعی از چهره استان اصفهان در گذشته گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید در ارائه آمار واقعی و جذب اعتبارات و بودجه ملی بیش از گذشته کوشا و پیگیر باشند.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان،دکتر سید رضا مرتضوی چهارشنبه ۲۲ تیرماه در جلسه شورای برنامه ریزی استان با بیان این که در ادوار گذشته با ارائه گزارش‌های غیرواقعی و اغراق شده از استان به نهادهای بالادستی، متاسفانه صرفاً چهره شاگرد اولی از اصفهان به نمایش گذاشته شده وکمبودها و کاستی ها بیان و گزارش نشده است اظهار داشت: اکنون زمان آن رسیده که در وضعیت واقعی اصفهان برای مسئولان به نمایش گذاشته شود و متناسب با آن در جذب اعتبارات و بودجه های ملی عمل نمائیم.
وی با تأکید براین که جذب اعتبارات و تخصیص منابع مودر نیاز مستلزم پیگیری مستمر مدیران استانی دستگاه ها از وزارتخانه های متبوع است و نباید در این خصوص کم کاری صورت بگیرد خاطر نشان کرد: دیدگاهِ برخوردار بودن استان اصفهان که بسیاری از تصمیم گیران ملی به آن اعتقاد دارند باید تغییر یابد تا استان اصفهان در جذب اعتبارات قانونی و ملی خود موفق شود.
استاندار اصفهان، غلو و بزرگنمایی داشته ها و توانمندی های استان را عامل برچسب برخوردار بودن اصفهان برشمرد و گفت: این برچسب نادرست می تواند سبب نادیده گرفتن مشکلات عدیده این استان از سوی تصمیم گیران و مسئولان ملی شود.
مرتضوی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی که به دلیل بازنشستگی شماری از کارکنان خود با کمبود نیرو مواجه شده اند باید خود از معاونت پشتیبانی و نیروی انسانی همان وزارتخانه پیگیر جذب نیروهای تازه نفس باشند و منتظر تصمیات بصورت متمرکز از سمت پایتخت نباشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =