1

تلاش برای هماهنگی بیش از پیش بین بخشی و فرابخشی در حوزه گردشگردی به عنوان پیشران اقتصادی استان

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در جلسه گروه کاری اقتصاد گردشگری که با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان برگزار شد گفت: یکی از اهداف تشکیل و فعالیت گروه کاری اقتصاد گردشگری، هم افزایی و هماهنگی بین بخشی و فرابخشی در زمینه گردشگری است.
دکتر امیررضا نقش با بیان این که گردشگری و نگاه توسعه اقتصاد در این بخش یکی از پیشران های اقتصادی استان اصفهان است، افزود: به منظور تحقق این موضوع باید هماهنگی بین بخشی و فرابخشی به خوبی انجام شود.
وی با اشاره به این که در این گروه کاری مسوولان و نمایندگان دستگاه های اجرایی و حاکمیتی، امنیتی، غیر دولتی و تشکل های مردم نهاد در زمینه گردشگری عضویت دارند، خاطرنشان کرد: این گروه کاری زیر مجموعه گروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری استانداری فعالیت می کند.
وی با بیان این که چند برابر شدن سهم گردشگری در اقتصاد استان یکی از اهداف ما است، تصریح کرد: هم افزایی و هماهنگی در سطح استان برای رسیدن به این هدف و ارتقای جایگاه اصفهان در گردشگری، ضروری است.
نقش با اشاره به اینکه کمیته های زیر مجموعه گروه کاری اقتصاد گردشگری تشکیل می شود، اضافه کرد: مسائلی مانند نقش دانشگاهیان و مغفول ماندن گردشگری سلامت و پیشنهادهایی درباره ایجاد کمیته ای با موضوع گردشگری خلاق و دانش بنیان نیز مطرح شده است که بررسی خواهد شد.