سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۳:۴۳:۵۳

تأکید استاندار اصفهان بر تشکیل جلسات شورای عالی بِرَند / نگاه برخودار بودن اصفهان، از جمله موانع رفع مشکلات است

استاندار اصفهان با تأکید بر تشکیل جلسات شورای عالی بِرَند و به کارگیری بیش از پیش همکاری بخش خصوصی، ایجاد نگاه برخودار بودن اصفهان توسط مدیران گذشته را ازجمله مهمترین موانع رفع مشکلات دانست.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی روز پنجشنبه در جلسه شورای بخش خصوصی با دولت در محل اتاق بازرگانی اصفهان افزود: این رخدادها باید بتواند در تقویم جهانی جای بگیرد و همگان در کشورهای گوناگون در سال‌های متمادی خود را با آن وفق دهند و در آن حضور فعال داشته باشند.

وی اضافه کرد: درصورتی‌که این رخدادها با ایام خاصی در کشور هم‌زمان بود نباید زمان آن رویداد تغییر یابد بلکه شکل و شمایل آن باید تا حدودی رنگ و بوی همان ایام خاص را بگیرد.

استاندار اصفهان با تأکید بر تشکیل جلسات شورای عالی بِرَند اظهار داشت: این جلسات باید به تشویق بیشتر بخش خصوصی در زمینه‌های مختلف منجر شود و همگان به پیشرفت و اجرای تصمیمات آن تعلق‌خاطر داشته باشند.

دکتر مرتضوی اظهار داشت: در ۴۰ ساله گذشته مدیران و مسئولان جلوه‌ای از برخورداری در اذهان ایجاد کردند تا جایی که مشکلات این خطه در تصمیمات ملی لحاظ نگردید.

وی خاطرنشان کرد: اما بسیاری معضلات این منطقه را به‌خوبی نمی‌دانند برای مثال استان اصفهان حدود ۸۵۰ هزار حاشیه‌نشین دارد که از جمعیت برخی استان‌ها بیشتر است.

استاندار اصفهان  تصریح کرد: بعضی از مناطق استان وضعیت اَسَفباری دارد اما درد و مشکل آن به‌خوبی دیده و شنیده نمی‌شود و دلیل آن نگاه برخورداری اصفهان بوده که طی دهه‌ها در افکار عمومی ایجادشده است.

دکتر مرتضوی افزود: لازم است فعالان بخش خصوصی استان از چهره‌های ملی و برای مثال کمیسیون‌های مختلف به اصفهان دعوت ‌کنند ودر سلسله برنامه‌های خود فرازها و فرودهای این خطه را به میهمانان نشان دهند تا آنان با واقعیت موجود آشنا شوند تا دچار اِجحاف نشویم.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =