پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
۱۳:۳۹:۵۵

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۹ دی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه پیامی صادر کرد.

متن پیام استاندار اصفهان به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

   مردم فهیم و شریعتمدار استان اصفهان – پایتخت فرهنگ و تمدن ایراین اسلامی – همنوا با ملت سرافراز ایران اسلامی در نهم دیماه سال ۱۳۸۸ اوج بینش اسلامی و بصیرت انقلابی خود را در میثاق با ولایت به گونه ای شگرف و تحسین برانگیز به نمایش گذاشتند و بار دیگر اعتقاد راسخ و پایبندی ژرف خود به آرمان ‌های رفیع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محرز و ثابت ساختند. نهم دی ماه یادآور حرکتی هوشمندانه، حماسی و آکنده از بصیرت ملت غیور ایران در راستای تجدید میثاق با ولایت و دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی و منیع انقلاب کبیر اسلامی است.

   نهم دی ماه امسال مقارن با دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و جمعی از محبین و مریدان وفادارش که مصادف با ایام فاطمیه (س) قرار گرفته ایم. با تتبع در سیره ممتاز و منش والای اولیاء الله در می‌یابیم که ارادت به خاندان عصمت و طهارت (ع)، ولایت مداری مسلم، بصیرت شامخ و بینش منیع در احوال و مکتبشان موج می‌زند و نمونه بارز پرورش در مکتب مصصم ولایت و اطاعت پذیری قاطع از ولی زمان خویش راسخ بوده اند.

    بی تردید پیام یوم الله نهم دی وحدت، همدلی، یکپارچگی و تبعیت از ولایت فقیه، است که مردم قدرشناس، متدین و متعهد کشورمان بالاخص استان شاخص اصفهان، دیار افزون بر ۲۳ هزار لاله سرو قامت با تکیه بر این اصول بنیادین با اهتمام مجدانه در پیروی از رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خنثی ساختن توطئه های رذیلانه نظام منحوس سلطه جهانی و اذناب دون اندیش منطقه ای ایشان به قله‌های متعالی عزت، سعادت و پیروزی رهنمون می گردند.

    اینجانب ضمن گرامیداشت دوازدهمین سالگرد حماسه شورآفرین نهم دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت، از همه هموطنان و به ویژه مردم فهیم، قدرشناس، انقلابی و ولایتمدار استان شهیدپرور اصفهان که همواره با هوشیاری کامل در تمام عرصه ها میدان دار بوده اند، تقدیر و تشکر  می نمایم.