هفتمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در هفتمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان با بیان اینکه ۶۷ درصد مساحت استان اصفهان سیل‌خیز پیش‌بینی شده است، ابراز داشت: از سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور درخواست می‌شود اعتبار مورد نیاز برای طرح مطالعاتی آبخیزداری به اصفهان تخصیص دهد.

منصور شیشه‌فروش ادامه داد: یکی از راه‌های پیشگیری از سیل در این استان اجرای طرح‌های آبخیزداری در بالادست از جمله اجرای ۳۵ طرح در ۲۰ شهرستان با اعتبار افزون بر ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سطح ۱۲۷ هزار هکتار در سال جاری است که ۱۰ درصد آن در کاشان اجرا شد.

به گفته وی، مطالعه‌های انجام شده در اجرای طرح‌های آبخیزداری در چند سال گذشته در اصفهان ۷۸۹ حلقه چاه، ۱۳۵ چشمه، ۹ هزار هکتار مزرعه و ۴۹۲ کیلومتر راه را از سیلاب حفظ و سفره‌های آب زیرزمینی را تقویت کرد.

هفتمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان در محل فرمانداری ویژه کاشان با موضوع‌های بررسی عملکرد مدیریت بحران شهرستان، تعیین پدهای (سکوهای فرود) بالگرد، تدوین طرح نوروزی، مدیریت بحران کرونا و مخاطرات جوی شهر کاشان برگزار شد.

مطالب مشابه
ستاد مدیریت بحران اردستان

مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: کارگروه ویژه پیشگیری، کاهش و کنترل اثرهای فرونشست زمین با توجه به خاص بودن دشت اردستان به زودی در این شهرستان تشکیل می‌شود.

23 اسفند 1399
منصور شیشه فروش
بیش از ۵۳ میلیاردتومان برای جبران خسارات زلزله در سمیرم اختصاص یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان، منصور شیشه‌فروش روز شنبه در سفر به شهرستان سمیرم افزود: براساس مصوبه سوم اسفند هیات وزیران برای بازسازی بخش‌های خسارت‌دیده از زلزله در منطقه پادنا و پادنای علیا شهرستان سمیرم؛ ۳۶ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره بانکی تخصیص یافت. وی اضافه […]

17 اسفند 1399
منصور شیشه فروش
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ۵۰۰ واحد مسکونی روستایی و ۵۰ واحد مسکونی شهری منطقه پادنای سمیرم در زلزله اخیر خسارت دید.

منصور شیشه فروش با اشاره به آخرین ارزیابی صورت گرفته از خسارات ناشی از زلزله ۵.۶ ریشتری در منطقه سی سخت اظهار داشت: در اثر این زلزله خساراتی به اماکن مسکونی شهری و روستایی در ۵۰ روستا و ۳ شهر در بخشهای پادنا و پادنای علیای شهرستان سمیرم استان اصفهان وارد گردید. وی افزود: در ارزیابی‌های اولیه صورت […]

17 اسفند 1399
زیر عنوان در این قسمت است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه […]

30 دی 1399
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *