برگزاری جلسه شورای استانی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

سید محسن سجاد مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان در جلسه شورای استانی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار گردید، اظهارداشت: شاخص‌های این شهرستان در حوزه فرهنگ، ایثار و شهادت باید مشخص شود تا بتوان امور مربوطه به نامگذاری را تسهیل کرد.

سید محسن سجاد افزود: کسب نظرات تخصصی از شورای فرهنگ عمومی شهرستان و دستگاه‌های استانی لازم است و به پیشبرد اهداف می‌انجامد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان هم در این جلسه اظهارداشت: شناساندن و معرفی شهرستان‌های فعال استان در حوزه ایثار و شهادت به نسل جوان کشور ضروری است و این امر سبب ترویج روحیه ایثار و شهادت خواهد شد و جوانان به این امر نیاز مُبرم دارند.

حیدر قاسمی با اشاره به اهمیت ادامه دادن راه شهدا اضافه کرد: ما در استان اصفهان مناطق و شهرستان‌های مطرح در ایثار، شهادت و جهاد کم نداریم و هر یک در مقوله مقاومت منحصر بفرد هستند.

مطالب مشابه

سومين جلسه هماهنگي طرح اشتغالزايي در محلات حاشيه نشين با حضور دكتر مسعود مهدويان فر و مديرعامل صندوق كارآفريني اميد استان برگزار شد.

28 دی 1400

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اظهارداشت: فعالیت سازمان های مردم نهاد باید براساس خدمت به مردم و رعایت ضوابط و مقررات باشد.

25 دی 1400

سرپرست اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان اظهارداشت: حوزه زنان و خانواده نقش مهمی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد و لازمه آن تشخیص درست مسائل و مشکلات است.

25 دی 1400

به رياست مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري جلسه طرح بیمه سلامت رایگان حاشیه نشینان برگزار گرديد.

18 دی 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *