مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري عنوان کرد: عفاف و حجاب ريشه در فرهنگ اصيل ايراني و اسلامي دارد

سید محسن سجاد مدير كل محترم دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري در جلسه كارگروه راهبردي حجاب و عفاف استان ضمن گراميداشت مناسبتهاي پيش رو، به ويژه هفته حجاب و عفاف برلزوم برنامه ريزي دقيق و كاربردي جهت گراميداشت اين روز و هفته  تاكيد کرد.

وی افزود: فرهنگ زيرساخت و شالوده اصلي جامعه است و عفاف و حجاب ريشه در فرهنگ اصيل ايراني و اسلامي دارد و لازم است كليه دستگاههاي متولي  و موثر نسبت به اجراي طرحهاي كاربردي و عملياتي در اين زمينه اقدام  نمايند به گونه اي كه نتيجه كار ملموس و تاثير گذار باشد.

معاون تشكلها و مشاركتهاي اجتماعي نیز ضمن ارائه گزارشي از عملكرد كارگروه عفاف و حجاب در سال 99، با اشاره به بازرسيهاي حجاب و عفاف  كه با همكاري و تعامل دبيرخانه  ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان و تشكل عفاف و حجاب استان انجام شد اظهارداشت: بازرسيها براي  سال جاري نيز انجام و طبق برنامه زمانبندي ابلاغ شده انجام خواهد شد.

گفتنی است در ادامه تعدادي از دستگاهها از جمله سپاه صاحب الزمان(عج) استان-دفتر بانوان و خانواده استانداري –شهرداري اصفهان-فرهنگ و ارشاد اسلامي-صدا و سيما- دبيرخانه ستاد امر به معروف و نهي از منكر-سازمان صنعت، معدن و تجارت  به ارائه گزارش ، ديدگاه و طرحهاي خود در حوزه حجاب و عفاف پرداختند.

 

مطالب مشابه

سید محسن سجاد در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های شهرستان آران و بيدگل بر اهمیت اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در مناطق حاشیه‌نشین تاکید کرد و خواستار جذب مشارکت خیریه‌ها و تشکل‌های غیردولتی در حل مشکلات جامعه شد.

4 مهر 1400

جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان نائین با حضور سید محسن سجاد برگزار شد.

4 مهر 1400

با حضور سيد محسن سجاد و روساي دفاتر تسهيلگري جلسه هماهنگي امور اين دفاترپيرامون محورهاي اجرايي مالي برگزار شد.

14 شهریور 1400

سیدمحسن سجاد با حضور در شهرستان خمینی شهر از تخصیص اعتبارات تملک دارایی به ادارات ورزش و جوانان، کتابخانه های عمومی و همچنین دفتر تسهیلگری این شهرستان بازدید کرد.

8 شهریور 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *