مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري عنوان کرد: عفاف و حجاب ريشه در فرهنگ اصيل ايراني و اسلامي دارد

سید محسن سجاد مدير كل محترم دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري در جلسه كارگروه راهبردي حجاب و عفاف استان ضمن گراميداشت مناسبتهاي پيش رو، به ويژه هفته حجاب و عفاف برلزوم برنامه ريزي دقيق و كاربردي جهت گراميداشت اين روز و هفته  تاكيد کرد.

وی افزود: فرهنگ زيرساخت و شالوده اصلي جامعه است و عفاف و حجاب ريشه در فرهنگ اصيل ايراني و اسلامي دارد و لازم است كليه دستگاههاي متولي  و موثر نسبت به اجراي طرحهاي كاربردي و عملياتي در اين زمينه اقدام  نمايند به گونه اي كه نتيجه كار ملموس و تاثير گذار باشد.

معاون تشكلها و مشاركتهاي اجتماعي نیز ضمن ارائه گزارشي از عملكرد كارگروه عفاف و حجاب در سال 99، با اشاره به بازرسيهاي حجاب و عفاف  كه با همكاري و تعامل دبيرخانه  ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان و تشكل عفاف و حجاب استان انجام شد اظهارداشت: بازرسيها براي  سال جاري نيز انجام و طبق برنامه زمانبندي ابلاغ شده انجام خواهد شد.

گفتنی است در ادامه تعدادي از دستگاهها از جمله سپاه صاحب الزمان(عج) استان-دفتر بانوان و خانواده استانداري –شهرداري اصفهان-فرهنگ و ارشاد اسلامي-صدا و سيما- دبيرخانه ستاد امر به معروف و نهي از منكر-سازمان صنعت، معدن و تجارت  به ارائه گزارش ، ديدگاه و طرحهاي خود در حوزه حجاب و عفاف پرداختند.

 

مطالب مشابه

با حضور مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري و مشاور رئيس سازمان امور اجتماعي كشوركارگروه اسناد مالكيتي در مناطق حاشيه نشين برگزار گرديد.

16 آبان 1400

سيد محسن سجاد، در این جلسه بر ضرورت آسيب شناسي و ايرادات موجود در اجرايي شدن اين طرح در اصفهان، تاكيد كرد.

13 آبان 1400

سید محسن سجاد در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های شهرستان آران و بيدگل بر اهمیت اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در مناطق حاشیه‌نشین تاکید کرد و خواستار جذب مشارکت خیریه‌ها و تشکل‌های غیردولتی در حل مشکلات جامعه شد.

4 مهر 1400

جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان نائین با حضور سید محسن سجاد برگزار شد.

4 مهر 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *