برگزاري جلسه هماهنگي امور دفاتر تسهيلگري اصفهان با حضور مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي

سيدمحسن سجاد در جلسه هماهنگي امور دفاتر تسهيلگري كه پيرامون محورهاي اجرايي مالي برگزار گرديد ضمن تشكر از عملكرد دفاتر بر ضرورت آگاهي بخشي در خصوص جايگاه دفاتر، تفكيك وظايف موسسات و دفاتر، اشراف كامل به وضعيت و رخدادهاي محلات، تاكيد كرد.

مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري افزود: لزوم شناسايي و اولويت بندي مشكلات و ارائه آن به مراجع ذي ربط، تهيه گزارشات مستند و مصور، نقد سازنده و منصفانه، مطالبه گري و تعامل لازم با شركت مشاورطرح و پيگيري هزينه كرد اعتبارات تملك دارايي در محلات ضروري است و بايد مورد توجه قرار گيرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

سید محسن سجاد در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های شهرستان آران و بيدگل بر اهمیت اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در مناطق حاشیه‌نشین تاکید کرد و خواستار جذب مشارکت خیریه‌ها و تشکل‌های غیردولتی در حل مشکلات جامعه شد.

4 مهر 1400

جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان نائین با حضور سید محسن سجاد برگزار شد.

4 مهر 1400

سیدمحسن سجاد با حضور در شهرستان خمینی شهر از تخصیص اعتبارات تملک دارایی به ادارات ورزش و جوانان، کتابخانه های عمومی و همچنین دفتر تسهیلگری این شهرستان بازدید کرد.

8 شهریور 1400

سيد محسن سجاد اظهارداشت: حجاب و عفاف و حجاب تنها مختص بانوان نيست و در قرآن هم تفكيكي بين زن و مرد در اين موضوع وجود ندارد.

23 تیر 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *