برگزاري كارگروه اسناد مالكيتي در مناطق حاشيه نشين

سيد محسن سجاد در جلسه بررسي فعاليت كارگروه اسناد مالكيتي در مناطق حاشيه نشين كه با حضور مشاور رئيس سازمان امور اجتماعي كشور برگزار شد، با اشاره به فعاليت اين كارگروه و هماهنگي ها و اقدامات انجام شده و تعهدات دستگاههاي  ذيربط با اولويت محلات هدف (حصه  با محوريت اوقاف و امور خيريه استان) و (جلوان با محوريت بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان) و همكاري ثبت اسناد و املاك استان ،  خواستاررفع موانع موجود توسط برخي از دستگاههاي ذيربط شد.

سيد اسماعيل جعفري مشاور رئيس سازمان امور اجتماعي كشور نيز هدف از برگزاري اين نشست را بررسي فعاليت كارگروه اسناد مالكيتي در مناطق حاشيه نشين و اقدامات انجام شده در استان در محلات هدف عنوان كرد.

وي  با تأكيد بر اهميت فعاليت دفتر تسهيگري حصه و جلوان به عنوان محور كار در خصوص اطلاع رساني موضوع به متصرفين ، خواستار همكاري همه دستگاهها در جهت رفع مشكلات اين محله شد.

مطالب مشابه

سومين جلسه هماهنگي طرح اشتغالزايي در محلات حاشيه نشين با حضور دكتر مسعود مهدويان فر و مديرعامل صندوق كارآفريني اميد استان برگزار شد.

28 دی 1400

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اظهارداشت: فعالیت سازمان های مردم نهاد باید براساس خدمت به مردم و رعایت ضوابط و مقررات باشد.

25 دی 1400

سرپرست اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان اظهارداشت: حوزه زنان و خانواده نقش مهمی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد و لازمه آن تشخیص درست مسائل و مشکلات است.

25 دی 1400

به رياست مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري جلسه طرح بیمه سلامت رایگان حاشیه نشینان برگزار گرديد.

18 دی 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *