کمیته راهبردی امنیت

ستاد اجربرگزاری اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت فناوری اطلاعات استانداری در تاریخ ۹۹/۲/۲۳ایی خدمات سفر
اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت استانداری با دستور کار بررسی نحوه ارایه سرویس دورکاری کارکنان استانداری و همچنین بررسی راهکارهای برگزاری جلسات از راه دور بر بستر ویدیوکنفرانس با حضور جناب اقای دکتر درویشی، معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار گردید.
در این جلسه مفاد سیاستها و ضوابط ابلاغی مرکز ملی فضای مجازی برای اعضای جلسه تشریح گردید و ساز و کارهای اجرایی ابلاغ مذکور به تصویب اعضاء جلسه رسید.
برچسب ها :
مطالب مشابه
دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (99-98) الف) حوزه زير ساخت و شبكه اتصال حدود 900 نقطه به شبكه دولت از ابتداي سال 98 تاكنون كه در نتيجه هم اكنون تعداد 2220 نقطه به اين شبكه متصل شده اند. نكته قابل ذكر آنكه تعداد دستگاههای متصل به شبكه دولت از ابتداي راه اندازی (1381) تا […]

21 مهر 1400

سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان برای دریافت فایل سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان که به کمک آن مسیر اصلی تدوین راهبردهای کلان توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان تعیین خواهد شد، بر روی لینک بالا کلیک کنید.

1 مهر 1400
دوره آموزشی بلاکچین
بلاکچین

ظهور و رشد روزافزون فناوری بلاکچین و فراگیری ارزهای دیجیتال ) (مانند بیت کوین) به عنوان اولین کاربرد عمومی این فناوری، موجب شده است تا ابهامات متعددی برای استفاده از آن در زمینه های دیگر منجمله تمرکززدایی فعالیتها مطرح شود.

27 شهریور 1400
سمینار سئو

مدیریت فناوری اطلاعات استانداری در اردیبهشت ۹۸، سمیناری تحت عنوان “سئو و نقش آن در توسعه ارتباطات سازمان” و معرفی ابزارهای آنالیز سایت را به منظور آشنایی بیشتر کارشناسان فناوری اطلاعات سازمانها با این مفاهیم برگزار نمود.

27 شهریور 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *