سمینار “سئو

سمینار سئو
امروزه اهمیت بهینه سازی موتورهای جستجو به منظور بهبود عملکرد سایتهای اینترنتی و جذب بازدیدکنندگان بیشتر بر کسی پوشیده نیست.
برای دسترسی به این هدف باید طراحی، مطابق با استاندارد و الگوریتم های موتورهای جستجو انجام شود، در غیر اینصورت نتایج دلخواه حاصل نخواهد شد.
بر این اساس، مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۹۸، سمیناری را تحت عنوان “سئو و نقش آن در توسعه ارتباطات سازمان” و همچنین معرفی ابزارهای آنالیز سایت را به منظور آشنایی بیشتر کارشناسان فناوری اطلاعات سازمانها با این مفاهیم و با تدریس آقای مهندس مهدی امساکی برگزار نمود.
برچسب ها :
مطالب مشابه
دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (99-98) الف) حوزه زير ساخت و شبكه اتصال حدود 900 نقطه به شبكه دولت از ابتداي سال 98 تاكنون كه در نتيجه هم اكنون تعداد 2220 نقطه به اين شبكه متصل شده اند. نكته قابل ذكر آنكه تعداد دستگاههای متصل به شبكه دولت از ابتداي راه اندازی (1381) تا […]

21 مهر 1400

سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان برای دریافت فایل سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان که به کمک آن مسیر اصلی تدوین راهبردهای کلان توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان تعیین خواهد شد، بر روی لینک بالا کلیک کنید.

1 مهر 1400
دوره آموزشی بلاکچین
بلاکچین

ظهور و رشد روزافزون فناوری بلاکچین و فراگیری ارزهای دیجیتال ) (مانند بیت کوین) به عنوان اولین کاربرد عمومی این فناوری، موجب شده است تا ابهامات متعددی برای استفاده از آن در زمینه های دیگر منجمله تمرکززدایی فعالیتها مطرح شود.

27 شهریور 1400
ستاد اجربرگزاری اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت فناوری اطلاعات استانداری در تاریخ ۹۹/۲/۲۳ایی خدمات سفر

اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت استانداری با دستور کار بررسی نحوه ارایه سرویس دورکاری کارکنان استانداری و بررسی راهکارهای برگزاری جلسات از راه دور بر بستر ویدیوکنفرانس ا حضور جناب اقای دکتر درویشی، معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار گردید.

27 شهریور 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *