دوره آموزشی بلاکچین

بلاکچین
ظهور و رشد روزافزون فناوری بلاکچین و فراگیری ارزهای دیجیتال ) (مانند بیت کوین) به عنوان اولین کاربرد عمومی این فناوری، موجب شده تا ابهامات متعددی برای استفاده از آن در زمینه های دیگر منجمله تمرکززدایی فعالیتها مطرح شود.
بر این اساس مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، سمیناری تحت عنوان “آشنایی با بلاکچین، فرصت ها و تهدیدها” را به منظور آشنایی بیشتر مسئولین و کارشناسان فناوری اطلاعات سازمانها با مفاهیم آن برگزار نمود.
این سیمنار آموزشی با حضور جناب آقای درویشی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع استانداری و با تدریس آقای دکتر محمدحسن صمدانی (دکترای مهندسی کامپیوتر، رئیس کمیته رمزارز و بلاکچین سازمان نصر اصفهان) در تاریخ ۲۰ تیرماه ۹۸ برگزار گردید.
مطالب مشابه
دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (99-98) الف) حوزه زير ساخت و شبكه اتصال حدود 900 نقطه به شبكه دولت از ابتداي سال 98 تاكنون كه در نتيجه هم اكنون تعداد 2220 نقطه به اين شبكه متصل شده اند. نكته قابل ذكر آنكه تعداد دستگاههای متصل به شبكه دولت از ابتداي راه اندازی (1381) تا […]

21 مهر 1400

سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان برای دریافت فایل سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان که به کمک آن مسیر اصلی تدوین راهبردهای کلان توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان تعیین خواهد شد، بر روی لینک بالا کلیک کنید.

1 مهر 1400
سمینار سئو

مدیریت فناوری اطلاعات استانداری در اردیبهشت ۹۸، سمیناری تحت عنوان “سئو و نقش آن در توسعه ارتباطات سازمان” و معرفی ابزارهای آنالیز سایت را به منظور آشنایی بیشتر کارشناسان فناوری اطلاعات سازمانها با این مفاهیم برگزار نمود.

27 شهریور 1400
ستاد اجربرگزاری اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت فناوری اطلاعات استانداری در تاریخ ۹۹/۲/۲۳ایی خدمات سفر

اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت استانداری با دستور کار بررسی نحوه ارایه سرویس دورکاری کارکنان استانداری و بررسی راهکارهای برگزاری جلسات از راه دور بر بستر ویدیوکنفرانس ا حضور جناب اقای دکتر درویشی، معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار گردید.

27 شهریور 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *