پورتال اطلاع رسانی استانداری اصفهان رونمایی شد.

رونمایی از سایت جدید استانداری اصفهان و فرمانداری های تابعه با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، مشاور استاندار و سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و مدیر فناوری اطلاعات امنیت فضای مجازی و شبکه دولت استانداری و … برگزار گردید.

✔ خضری، در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته در تهیه، تنظیم و تدوین پلتفورم و سایت جدید استانداری بیان داشت:
✔ امروز بر هیچکس اهمیت سایت ها و درگاه های مجازی سازمان ها و دستگاه ها در رویدادهای جاری جوامع پوشیده نیست.
✔ انتشار اطلاعات و اخبار توسط سایر رسانه ها بالاخص رسانه های برخط و تعاملی می تواند نقش به سزایی در انسجام همگانی و مسئولیت پذیری اجتماعی و اعتماد آفرینی عمومی ایفا نماید.
✔ انشاا.. در برنامه ریزی های صورت پذیرفته بی گمان یکی از اولویت های بنیادین ارزیابی فرمانداران به روز بودن سایت های فرمانداری ها و مدیریت هوشمند و پیگیری اثربخش بازخوردهای دربافتی از سوی مخاطبان فعال در فضای پورتال خواهد بود.

✔ ضیایی، در این مراسم با تقدیر از کارکنان روابط عمومی های استانداری و فرمانداری های استان، روابط عمومی ها را پیشانی سازمان ها بر شمرد و بر ضرورت اهتمام مجدانه در راستای کاهش دغدغه مندی نیروهای روابط عمومی ها به منظور تاثیر گذاری بیشتر در تولید محتواهای فاخر و موثر به منظور تنویر افکار و آگاهی بخشی همگانی در جوامع هدف تصریح نمود.

✔ مهربانی، در این آیین با تبیین دستاوردهای مجموعه متبوع خود و روند توسعه خدمات عمومی از طریق درگاه های الکترونیک استانداری و زیر مجموعه های تابعه بر اهمیت تحقق هرچه گسترده تر آرمان راهبردی و مترقی «رضایتمندی تام کاربران فعال و ایجاد انگیزه عمومی بیشتر به منظور حضور موثر تر و گسترده تر کاربران» تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
شبکه دولت چیست؟

تعریف شبکه دولت   شبکه دولت، مجموعه‌ای امن، قابل اطمینان و با پهنای باند مناسب از زیرساخت‌های ارتباطی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری استاندارد با برخورداری از سرمایه‌های معنوی و بر اساس قوانین، مقررات و توافقات است که به هدف تسهیل، تسریع و امن سازی تبادل اطلاعات بین ذی‌نفعان و ارائه خدمات الکترونیکی به آن‌ها، در لایه‌های […]

11 دی 1400

سیتاد به سامانه یکپارچه تعاملات الکترونیکی دولت گفته می‌شود. این سامانه امکان تبادل اطلاعات بین سامانه‌های مختلف دستگاه‌های متصل به شبکه دولت را فراهم می‌نماید.    

11 دی 1400

جلسه كميته فناوري اطلاعات و توسعه دولت الكترونيك ذيل كارگروه توسعه مديريت استانداري روز يكشنبه مورخ 1400/9/21 به رياست جناب آقاي خضري معاون محترم توسعه مديريت و منابع استاندار در محل دفتر معاونت و با حضور اعضاء كميته تشكيل گرديد. مهدي خضري رئيس كميته بر ضرورت همكاري كليه معاونت ها، دفاتر استانداري و فرمانداري ها […]

22 آذر 1400
دیدار جناب آقای خضری معاونت توسعه مدیریت و منابع با کارشناسان دفتر

در تاریخ 1400/9/8 کلیه کارشناسان مدیریت فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و شبکه دولت دیداری با جناب آقای خضری معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری داشتند. در این دیدار هر یک از کارشناسان دفتر ضمن معرفی و سوابق کاری خود، دستاوردها و فعالیت‌های خود را به همراه برنامه‌های پیش رو مطرح نمودند. در این جلسه […]

21 آذر 1400
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *