مدیرکل روابط عمومی استانداری: امروزه روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان موفقیت سازمان‌ها و عنصر تامین کننده نیاز اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و برقراری تعامل دوسویه بین سازمان‌ها و مخاطبان هستند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان گفت: با توجه به نقش و اهمیت اطلاع رسانی در عصر دانایی و اطلاعات محوری، امروزه روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان موفقیت سازمان‌ها و عنصر تامین کننده نیاز اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و برقراری تعامل دوسویه بین سازمان‌ها و مخاطبان هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس میرزایی نیا روز دوشنبه افزود: نظر به در پیش بودن ۲۷ اردیبهشت مصادف با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی لازم می‌دانم به تمامی مدیران، کارشناسان و تلاشگران عرصه روابط عمومی و ارتباطات دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی و نهادهای عمومی و غیردولتی استان که با الهام از هم اندیشی، هم افزایی و هم سویی با دولت در راستای گسترش ارتباطات خود با مردم و مسئولان در شفاف سازی عملکرد دستگاه‌ها و سازمان‌ها تلاش‌های شایسته ‌و ارزنده‌ای دارند تبریک عرض نمایم.

وی ادامه داد: با توجه به نقش و اهمیت اطلاع رسانی در عصر دانایی و اطلاعات محوری، امروزه روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان موفقیت سازمان‌ها و عنصر تامین کننده نیاز اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و برقراری تعامل دوسویه بین سازمان‌ها و مخاطبان هستند.

مشاور استاندار اصفهان بیان کرد: شایسته و ضروریست مدیران کل دستگاه‌های اجرایی همچون گذشته که تعامل سازنده و قابل تقدیری با روابط عمومی‌ها داشته‌اند، با استفاده از این فرصت مناسب و مغتنم، ضمن اهتمام ویژه به رفع موانع، مشکلات و دغدغه‌های کاری حوزه روابط عمومی‌ با هدف ارتقا بخشی به جایگاه این حرفه دانشی، به نحو مقتضی از زحمات مدیران و کارشناسان شاغل در روابط عمومی آن دستگاه تجلیل بعمل آوردند.

۲۷ اردیبهشت ماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است.

 

مطالب مشابه
تیتر دوم مطلب

چکیده ی مطلب در این قسمت است

11 خرداد 1400
گروه کاری گردشگری استان

سومین جلسه گروه کاری گردشگری استان روز چهار شنبه ۹۹/۶/۱۲ ساعت ۸ برگزار شد.   صبح امروز چهار شنبه مورخ ۹۹/۶/۱۲ ساعت ۸ سومین جلسه گروه کاری گردشگری استان با حضور جناب آقای دکتر ذاکری مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها ، جناب آقای رحمانی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها ، معاون میراث […]

30 دی 1399
ستاد اجرایی خدمات سفر

صبح امروز شنبه ۱۲/۱۱/۹۸ اولین جلسه ستاد سفر در سال جلسات استانداری برگزار شد.   صبح امروز شنبه ۱۲/۱۱/۹۸ اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها و مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها و مدیر کل بحران و همچنین مدیر کل میراث […]

30 دی 1399
زیر عنوان در این قسمت است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه […]

30 دی 1399
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *